Duma lewacka

UWAGA! Ten wpis ma już 18 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Parę dni temu dowiedziałem się o następującej rzeczy:

http://www.polskieradio.pl/iar/news.aspx?iID=2548201

Może – gwoli przypomnienia – pooglądajmy nagranie tego
autorytetu z Charkowa:

Zaraszam do dyskusji w komentarzach. Oburzenie elektoratu tzw.
centrolewicy będę traktował delikatniej. 😉

22 komentarze do “Duma lewacka”

 1. Znowu nie zrozumiałem twojego pokrętnego toku myślenia – co ma jedno do drugiego?

  Czy były prezydent nie może poprzeć partii, z poparcia której został tym prezydentem?

 2. A czy ja mu tego zabraniam? Wskazuję tylko na to, jakim "autorytetem" jest. To taka antykampania, bo przecież wiadomo, że PiS mi zapłacił za oczernianie opozycji, niczym Kurski.

 3. To znaczy, że nie mogę go pokazać jeszcze raz? Zresztą uwierz, że wielu młodocianych zobaczyło go po raz pierwszy. Poza tym, dla mnie to znakomity materiał na obalenie tak wybielanego przez lewaczków Kwaśniewskiego.

 4. Jak sobie tam chcesz.

  Na obecnego prezydenta można znaleźć znacznie więcej ośmieszających i kompromitujących go filmików…

  Ale ja jestem lewaczkiem, a ty jesteś konserwą. Zadowolony?

 5. etam wszyscy znaja ten film, masa ludzi nie zna i niech zobacza, to nie jest tak ze co tydzien go w tv masz

  swoja droga kwasniewskiemu lepiej wytykac zawetowanie obnizenia podatkow za co placimy slabszym rozwojem gospodarki

 6. Bartini, czytałem ten artykuł w "nie" :). Dandys, jak zresztą cała prawica, na siłę próbuje znaleźć jakieś dowody na to, że lewaki to pomyleńce. Wybacz Dandysie, ale skoro Kwach 10 lat był prezydentem, to wiadomym jest, że będą jakieś cyrki, nasz kaczorek jest już rok, i ma jeszcze mnóstwo czasu, by podobne numery wykręcić. Ocenimy go za 4 lata.

 7. hehe, taką już mamy zawszoną politykę. Ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy Kwaśniewskim (cwaniakiem, ale umiejącym się zaprezentować na forum Światowym na plus) a Leszkiem Kaczyńskim (uczciwym oszołomem, który już miał wpadki) to jednak wybrał bym Kwaśniewskiego, pomimo tego że jest z kręgów SLD.

 8. Ubolewam nad tym, że świadomie wybrałbyś komunistę tylko dlatego, że sprawiałby lepsze wrażenie. Zawsze mi się wydawało, że ważniejsze jest dobro ojczyzny a nie jej otoczka w Europie czy na świecie.

 9. Lepszy komuch z doświadczeniem i znajomościami w świecie niż niedouczoni kato-narodowi wymoczkowie, reprezentujący nasz kraj, którzy ledwo co szkoły pokończyli a już dorwali się do koryta 😉

 10. Przestudiuj wykształcenie polityków z PiS-u i LPR-u i porównaj je z kupioną magisterką Kwaśniewskiego i jego koleżków. Tak przy okazji – kto Cię wychowywał w takiej obłudzie i kłamstwie?

 11. Też nad tym ubolewam, że musiałbym wybierać mniejsze zło. Ale w tym chlewie w jakim dziś taplają się nasze elity polityczne prezydentura Leszka Kaczyńskiego jest według mnie dobrem wątpliwym.

 12. Lech, fakt, przepraszam.

  Z braku laku choćby Tusk lub nawet Borowski. Brak u nich tej buty, prezydent powienien być człowiek o bardziej umiarkowanych poglądach

 13. Mnie nie przepraszaj, nie gniewam się. 😉

  Umiarkowane poglądy to pojęcie względne chyba, że chodzi Ci o to, że umiarkowane znaczą "przeciwne do prawicowych".

  A co do tej skrajności Kaczyńskiego, to w czym ona się według Ciebie przejawia? Bo zauważ różnicę między zachowaniem Lecha a zachowaniem Jarosława. Ten pierwszy jako prezydent wypowiadał się pozytywnie o np. Kuroniu, chociaż prywatnie tak do końca przekonany do niego nie jest. Jednak wie, że reprezentuje naród i jaka jest wola większości. I to właśnie w nim cenię.

 14. Chcesz obalać Kwaśniewskiego – z czego, jakiego stanowiska?

  Za 20 lat UE będzie be? Ciekawe. No w sumie tak, będzie tu islam. To wtedy ty też będziesz be. A może to PiS będzie be, a nie unia?

  Dobro Ojczyzny (dla mnie z dużej litery) jest kształtowane zarówno od wewnątrz jak i z zewnątrz. A to z zewnątrz jest marnie kształtowane. Na razie to na zewnątrz wybywa coraz więcej młodych ludzi, którzy mogliby pracować nad ukształtowaniem kraju tak, aby był lepszy i którzy nie mają zamiaru tu wracać, bo i po co. Ale obecni rządzący w tym im nie pomagają, tak jak TY wyciągają jakieś starocie, czytaj teczki i inne, i myślą, że jak oni się nimi podniecają, to wszyscy inni też będą i będą żyć tymi teczkami a nie jedzeniem, i w te teczki, albo informacje o nich, będą się ubierać albo w nich mieszkać.

  No i poprzednia ekipa nie myliła WŁASNYCH flag państwowych…

  Ehh…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.