LPR odcięło się od Młodzieży Wszechpolskiej

UWAGA! Ten wpis ma już 17 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Podążając za ostatnimi informacjamiLPR odciął się od politycznych związków z Młodzieżą Wszechpolską.

Co mogę powiedzieć? Szkoda. Zawsze ceniłem LPR za zdecydowanie i odwagę w walce z antywartościami. MW stanowiła jednak to “nieoficjalne” podparcie. Młodzieżówka LPR mogła manifestowawć poglądy tam, gdzie dla macierzystej partii było to niemożliwe ze względu na wizerunek. I tak oto w jawny sposób protestowali przeciw wynaturzeniom, typu homoseksualizm, itp.

Tego typu działania podobały mi się, jednak LPR zrezygnował z dalszego mariażu z MW. Działacze LPR podkreślają, że ich była młodzieżówka przez pogłoski (wygrzebane oczywiście przez Gazetę Wyborczą) nt. rzekomych zachowań faszystowskich, negatywnie wpływała na wizerunek całej partii.

Pozostaje mi tylko życzyć Ruchowi Młodych LPR, który przejmie pałeczkę po MW, podobnych osiągnięć w walce o prawdziwe wartości do swoich poprzedników. I proszę mi nie wkładać do ust słów, jakobym popierał faszyzm – popieram wszelkie działania, które dążą do utrzymania tradycyjnych wartości. Tak – jestem konserwatystą.

Skoro jesteśmy przy temacie faszyzmu, to nie rozumiem pewnej rzeczy. Dlaczego symbole faszystowskie i nazistowskie są zawsze tak mocno piętnowane przez media i ludzi, przy jednoczesnym przyzwoleniu na obnoszenie się symbolami komunistycznymi? Czyżby nierówność totalitaryzmów?

Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

23 komentarze do “LPR odcięło się od Młodzieży Wszechpolskiej”

 1. no ładnie. Nie sądzę żeby odcięcie się od MW pomogło LPR. raczej tonie. A MW – jeśli oni bronią jakichkolwiek wartości to świat stanął na głowie. MW specjalizuje się w burdach i rozróbach, gdzież oni do obrony wartości. Bawią się na imprezach faszystowskich -jakie mają twoim zdaniem wartości?Jeden rozsądny krok ze strony LPR. Z tym faszyzmem to dowaliłeś-teraz będziemy się zastanawiać kto uczynił więcej zła na świecie- komuniści czy faszyści. A poza tym nie widze obnoszenia się z symbolami komunistycznymi.Bo i z czym się obnosić:/

 2. LPR. raczej tonie”
  W sondażach Twojej ukochanej telewizji.

  „Bawią się na imprezach faszystowskich”
  Może jakieś dowody? Bo tak, to wiesz – ja ostatnio widziałem Tuska ze Schetyną w burdelu.

  „Z tym faszyzmem to dowaliłeś-teraz będziemy się zastanawiać kto uczynił więcej zła na świecie- komuniści czy faszyści.”
  Oczywiście, że nie można prowadzić takich debat, bo to systemy totalitarne i są sobie równe pod względem zbrodni.

  „A poza tym nie widze obnoszenia się z symbolami komunistycznymi.Bo i z czym się obnosić:/”
  Che Guevara, czerwone ubrania/gadżety z sierpem i młotem lub przywódcami komunistycznymi. Naprawdę tego nie widzisz? Popatrz choćby na tuzów tego serwisu:
  http://perfectionorvanity.com/2006/09/07/caskadov-stylski/
  A podobno to ja mam (według ludzi tego pokroju) wyprany umysł.

 3. No wybacz- poparcie im raczej nie rośnie.
  „Może jakieś dowody?”- wszyscy widzieli fotki z wierzejskim linkami nie sypnę, sekretarką giertycha, a wszechpolacy zawsze rozrabiają. Aaa, miałeś mi wskazać te ich wartości. Nie lubię PO, tak na boku. A takie kretyńskie koszulki na mnie wrażenia nie robią może on po prostu chce prowokować, mało szczytny cel.

 4. Dandys, ja uważam że dobrze że LPR odcięło się od MW, przynajmniej na jakiś czas. MW potrzebny jest pewien rodzaj odnowy. Ktoś kto mocno trzepnie tą strukturą. Mimo że 100% dowodów nie ma to jednak zwolnienie więckównej z asystentki giertycha wszystko mówi. MW to dobra organizacja, jednak nie do końca dobrze prowadzona i jak w każdej organizacji i tam znalazły się meliny (melanże w biurach poselskich LPR, wątpliwe imprezy itd..)

 5. W pupach się poprzewracało

  Kiedy czytam takie posty to najpierw krew mnie zalewa, a zaraz potem jest mi smutno.
  Autor obwołuje się konserwatystą i obrońcą tradycyjnych wartości. Hej, Misiu Konserwatysto, czy wiesz, że w czasie Powstania Warszawskiego powstańcy ginęli[…]

 6. To chyba najbardziej kretyński wpis w całej twojej historii… MW to nic innego jak banda zakompleksionych młodych ludków, co mają problemy z własną tożsamością. Wynaturzeniem jest również nacjonalizm – a taki pogląd propaguje LPR i MW i wszystkie ich klony. Są gotowi pobić murzynów, gejów itd. – bardzo, ale to bardzo katolicko.

  Dwa… wykazałeś się niewiedzą i ideologicznym zaślepieniem: widzisz… twoja ulubiona gazeta (GW) nie upubliczniła filmu z paleniem swastyki przez młodych, mądrych, aryjskich fanów Giertycha. To był dziennik.pl. A wystarczyłoby sprawdzić….

  „W sondażach Twojej ukochanej telewizji.”
  Oj nie… Wojtuś przegrał z warszawskimi krasnoludkami… a moja ulubiona telewizja zawsze dawała LPRowi ok. 3%… a Wojtuś „Blogasek” dostał ok. 0,4 % 🙂

 7. „To chyba najbardziej kretyński wpis w całej twojej historii…”
  Słyszałem to tyle razy, że co drugi wpis można by tak opisać.
  „MW to nic innego jak banda zakompleksionych młodych ludków, co mają problemy z własną tożsamością.”
  Ach, jaka duma człowieka rozpiera widząc, jaka róznica dzieli ich z Młodzieżą Demokratyczną.
  „Wynaturzeniem jest również nacjonalizm – a taki pogląd propaguje LPR i MW i wszystkie ich klony.”
  Kosmopolityzm lepszy?
  „Dwa… wykazałeś się niewiedzą i ideologicznym zaślepieniem: widzisz… twoja ulubiona gazeta (GW) nie upubliczniła filmu z paleniem swastyki przez młodych, mądrych, aryjskich fanów Giertycha. To był dziennik.pl. A wystarczyłoby sprawdzić….”
  Akurat chodziło mi o wcześniejszą „aferę”, chłopczyku.
  „Oj nie… Wojtuś przegrał z warszawskimi krasnoludkami… a moja ulubiona telewizja zawsze dawała LPRowi ok. 3%… a Wojtuś „Blogasek” dostał ok. 0,4 % :)”
  To nie było do Ciebie, tylko do nw.

 8. nw nie ogląda Tv, nie czyta onetu i nie widzi szlachetnych wartości w wybrykach MW. Nacjonalizm czy kosmopolityzm- dlaczego sprowadzasz sprawę do skrajnych postaw? Wszystko jest dla Ciebie czarno-białe?

 9. „odwagę w walce z antywartościami”
  Więc wszyscy którzy się z tobą nie zgadzają nie mogą mieć normalnych wartości a ty jeden posiadasz jedynie słuszną objawioną wiedzę nt. jedynie słusznych doskonałych wartości?

 10. „I tak oto w jawny sposób protestowali przeciw wynaturzeniom, typu homoseksualizm, itp.” Hmmmm, a przeciwko cukrzycy też chciałbyś protestować? 😀 Serio pytam, naprawdę.

 11. No i co z tego ze wynaturzenie moralne? To, ze Tobie* sie nie podoba jest wystarczajacym powodem, zeby… no wlasnie?! Co Ty chcesz zrobic z homoseksualistami, jesli protestowanie „przeciw homoseksualizmowi” (cokolwiek to znaczy) uwazasz za sluszne?

  • tak na boku, to mi tez
 12. „Co Ty chcesz zrobic z homoseksualistami, jesli protestowanie „przeciw homoseksualizmowi” (cokolwiek to znaczy) uwazasz za sluszne?”
  Homoseksualiści byli zawsze, a jednak dopiero w ostatnim czasie ujawniła się ich masa, bezczelnie domagając się dodatkowych dla siebie praw. Należy ich – według mnie – traktować, jak każdą dewiację seksualną. Bo jeśli zaczniemy im dogadzać, to zaraz odezwą się inni dewianci, jak np. pedofile, i też będą domagać się praw dla siebie (jak to ma już miejsce w Belgii).

 13. „Należy ich – według mnie – traktować, jak każdą dewiację seksualną.”
  Tzn. jak?

  [ Moja opinia jest taka, ze nalezy ich po prostu traktowac jak zwyklych ludzi. Bez zadnych dodatkowych dotacji, praw czy ograniczen. ]

 14. No to swietnie. W pelni sie z Toba zgadzam. Gdybys od razu napisal, ze chodzi o protestowanie przeciw panstwowemu promowaniu i wspieraniu srodowisk homoseksualnych, to imo moglbys uniknac kilku nieproozumien. Ale to tylko taka moja prywatna uwaga.

 15. Jakiemu znowu promowaniu? Widziałeś kiedyś w Polsce np. billboardy „Zostań gejem – dostaniesz BMW, komórkę i pakiet 666 darmowych minut”?
  A co do pedofili to nie zapominajcie że ich działania nie opierają się na obupólnej zgodzie i świadomości konsekwencji swoich czynów. Więc nie porównujcie ich do homoseksualistów którzy nikogo nie krzywdzą swoimi działaniami.

 16. 1. Nie mowie o Polsce. Mowie o np. finansowaniu przez WE ulotek i broszur promujacych „pozytywne myslenie” o homoseksualizmie. To jest sprawa w ktorej panstwo powinno byc calkowicie przezroczyste swiatopogladowo.
  2. Ja w zadnej mierze nie porownuje homoseksualistow do pedofili. Nawet by mi to przez mysl nie przyszlo. Wiec uzywaj prosze liczby pojedynczej. 🙂

 17. „1. Nie mowie o Polsce. Mowie o np. finansowaniu przez WE ulotek i broszur promujacych „pozytywne myslenie” o homoseksualizmie. To jest sprawa w ktorej panstwo powinno byc calkowicie przezroczyste swiatopogladowo.”
  Więc jedyny słuszny pogląd to „geje do gazu!”?

 18. „Więc jedyny słuszny pogląd to „geje do gazu!”?”

  W tej chwili Azrael starasz się mu narzucić coś czego nie powiedział. On ma swoje zdanie na temat homoseksualizmu. Skoro ty je możesz mieć to on też. Nikogo na siłe nie uszczęśliwisz. Ty uważasz że parady gejów są Ok. My uważamy że propują negatywne postawy i chociaż nie wiem jakbyś sie starał to nie zmienisz naszego toku myślenia.

 19. „Więc jedyny słuszny pogląd to „geje do gazu!”?”
  Nie, mnie geje po prostu nie obchodzą. Jeśli ktoś będzie chciał zrobić im coś złego wbrew ich woli, to będzie to pogwałceniem wolności innego człowieka (po prostu człowieka, nie ‘mniejszości seksualnej’) i z tego tytułu będzie niewybaczalnym złem.

 20. Dandys, jestem za tolerancją dopóki nie dzieje się komuś krzywda. Homoseksualizm w moim odczuciu nie rani nikogo – pedofilia owszem – nie widzę więc sensu w porównaniach.

  A tak na marginesie, mam pewną terię na tak okrtutną i zapalczywą nietolerancję. Na ogół takie zachoania wykazują osoby, które same wykazują tkie zachowania, a ta walka ma być raczej próbą przekonania samego siebie niż otoczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.