Co za żenada!

UWAGA! Ten wpis ma już 17 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Tytuł może zmylić, bo został napisany nieco przewrotnie. Trafiłem przed chwilą na pewien wpis. Cóż, poziom dowcipu rzeczywiście nie jest ani wysoki technicznie, ani merytorycznie, jednak publikacja tego obrazka obnażyła pewną prawidłowość. Otóż gdyby zrobiono podobny obrazek ze mną, np. montując mnie z jakimś prawicowym politykiem (zaznaczam, że poziom tego montażu byłby podobny do komentowanego obrazka) – ręczę, że na joggerze ubaw byłby przedni. Jednak nie – to jest Riddle i każda jego krytyka spotyka się z ogólnym “n/c”. Kolega – jak widać – wyłączył możliwość komentowania. Najwyraźniej stwierdził, że nie ma sensu dyskusja nt. rzeczy oczywistych (przynajmniej dla niego). Masa komentarzy pojawiła się też na blogu komentowanego – oczywiście same przeciwne.

Wniosek? Niektórych ludzi nie można krytykować na Joggerze, bo spotka się to z lawiną sprzeciwu. Tak tylko się zastanawiam: płacą im za to, czy naprawdę są tak głupi i bronią swojego gooru?

14 komentarzy do “Co za żenada!”

 1. Gdzie ta lawina niby? Lol, bo ja nie widze nic oprócz kilku stwierdzeń, że to nic śmiesznego [z czym sie z reszta zgadzam]. lol.

 2. Popraw linka, bo nie działa. Widzisz…. Jest pewne gremium osób, które lubią się odnosić ze swoimi przekonaniami politycznymi itd. i niejako wymuszać je na swoich rozmówcach. Osobiście ja takich ludzi nie lubię (i z lewej i z prawej strony sceny politycznej). Więc i Ciebie. Tamten obrazek nie jest na miejscu, tak samo jak nie był twój wykres powstania ITI (kłamliwy z resztą). Odrobiny samokrytyki wobec siebie i innych.

 3. gamxx:
  „że to nic śmiesznego [z czym sie z reszta zgadzam]. lol.”

  To w końcu nic śmiesznego, czy laughing out loud?

  Tomick:
  Wszystkie linki działają, nie wiem, o co Ci chodzi.
  „Tamten obrazek nie jest na miejscu.”
  Aha, czyli wyśmiewanie i obrażanie mnie jest ma miejscu, zaś dowolna krytyka Riddla – nie? Mógłbyś mi to wytłumaczyć?

  „tak samo jak nie był twój wykres powstania ITI (kłamliwy z resztą).”
  Makieta przeze mnie wykonana była podpierana już kilka razy artykułami z prasy, więc dlaczego nadal nie możesz pogodzić się z tym, że taki oszołom jak ja może jednak pisać prawdę?

 4. „To w końcu nic śmiesznego, czy laughing out loud?”
  Tam jest kropka, gdybys nie zauwazyl. a komentuje cale zajscie, nie ta przerobke, czy czymkolwiek to jest.

 5. „Tam jest kropka, gdybys nie zauwazyl. a komentuje cale zajscie, nie ta przerobke, czy czymkolwiek to jest.”
  Po tej kropce nie ma dużej litery, więc jednak było to dwuznaczne. Poza tym – teraz LOL to (sądząc po Twoim kometnarzu) jest jak STOP przy nadawaniu telegramów.

 6. bueh, dobrze wiesz o co chodzi, ale musisz sie czepiac. nie przeszkadzam, uprawiaj dalej mentalna masturbacje :p

 7. Dandys: wcześniej nie działał. Było <a hrf=”…”>

  „Aha, czyli wyśmiewanie i obrażanie mnie jest ma miejscu, zaś dowolna krytyka Riddla – nie? Mógłbyś mi to wytłumaczyć?”
  Nigdzie nie napisałem, że wyśmiewanie się z Ciebie jest dobre. Po prostu jeżeli wypowiadasz własne zdanie to musisz się liczyć z jego krytyką. JA natomiast uważam, że z polityką jak z religią: każdy ma swoją i powinna to być jego wewnętrzna sprawa. Zaś takie osoby jak Ty (nie koniecznie ultraprawicowe- również lewicowe) czasami próbują narzucać innym swoje poglądy. Z tym się już nie mogę zgodzić.

  „Makieta przeze mnie wykonana była podpierana już kilka razy artykułami z prasy, więc dlaczego nadal nie możesz pogodzić się z tym, że taki oszołom jak ja może jednak pisać prawdę?”
  Tak… gdyby jeszcze to była prawda… w samym TVNie jest wielu agentów… tak… to prawda… ale tylko jeden służył WSI. Za to w innych mediach (np. w twojej ulubionej GP) było ich kilku. Nie czytasz portalu Wirtualnemedia? 🙂

 8. @Tomick: Po Dandysie ostro jeżdża wszędzie. Zrobiła się z niego taka ikona ciemnogrodzka*

  *Ja tak nie uważam, tak mówią ci intelektualiści.

 9. Może dlatego, że nie potrafi napisać notki* bez obrażania kogokolwiek?

  • oczywiście jeżeli chodzi o tematy niezwiązane z IT.
 10. no lewak to raczej nie lewicowiec. często liberałowie i lewicowcy są przez ciebie nazywani komuchami i esbekami. A to jest obrażanie.

 11. No i tutaj właśnie popełniasz błąd… komunizm to skrajny pogląd lewicowy- tak samo jak faszyzm jest skrajnie prawicowym. Lewica najczęściej jest teraz socjaldemokratyczna. Komunizm w kraju tj. Polska po prostu nie ma prawa bytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.