Parę ciekawostek związanych ze sprawą Mirosława G.

UWAGA! Ten wpis ma już 17 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Otóż przedstawiam, co następuje:

 • Ziobro winny spadku liczby przeszczepów w Polsce,
 • Religa nie lekarz, bo popiera tego wyżej,
 • większość społeczeństwa popiera łapówkarstwo (vel Mirosława G.),
 • każda krytyka oraz wytknięcie przywary transplantologowi jest zbrodnią – zawsze można przecież podeprzeć tą tezę spadkiem liczby przeszczepów,
 • skandalicznym jest niedawne przerwanie zabiegu aborcji przez CBA, ponieważ jest to narzucenie lekarzowi woli służb specjalnych,
 • z każdego kryptonimu akcji należy potulnie wytłumaczyć się przestępcy, w którego jest ona skierowana, wiadomo przecież, że jest on najważniejszą i strategiczną sprawą w działaniu,
 • nie ma różnicy między “zwolnieniem za kaucją” a “uwolnieniem” (vide: Gazeta Wyborcza), w związku z tym Ziobro powinien przeprosić za oszczercze i – co najważniejsze – nieprawdziwe zarzuty.
 • To, co wyżej zostało albo zasłuchane/wyczytane przeze mnie w mediach, albo wywnioskowane na ich podstawie.

2 komentarze do “Parę ciekawostek związanych ze sprawą Mirosława G.”

 1. Riposta:

  ad1) Jak się robi konferencję i się mówi, że transplantolog mordował i sugeruje się, że inni też to robią to tak to jest – jest się winnym spadku liczby przeszczepów. Ten młodziak parlamentarny powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności przynajmniej politycznej, ale jest przyjacielem IV RP, więc nietykalny.

  ad2) Wcale nie popiera. Skrytykował go za konferencję.

  ad3) Popiera sprawiedliwe osądzenie przed sądem, a nie przez CBA i MS.

  ad4) Tak samo jak u Ciebie wystarczy mieć inne przekonania i już się jest lewakiem, liberałem i komunistą.

  ad6) Tłumaczyć nie, ale widać podejście jakie CBA jest „profesjonalne”. Ale to prawica – odniesienia do hitlerowskich bohaterów są na porządku dziennym.

  ad7) tutaj się zgadzamy. Sąd zezwalając na kaucję potwierdził, że prokuratura ma słabe dowody w przypadku koronnego zarzutu wobec Mirosława G.

  I żeby nie było: Nie bronię Mirosława G.; Bronię normalnej ścieżki przeprowadzania procesów. Aby Minister Sprawiedliwości nie miał prawa wydawać wyroków za sąd. Aby Ogólnie władza wykonawcza nie wchodziła w kompetencje władzy sądowniczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.