Takich kłamstw już dawno nie widziałem

UWAGA! Ten wpis ma już 17 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Fakt, nie pałam zbytnią sympatią do Panasewicza, ale to, co przeczytałem dzisiaj, to przechodzi wszelkie pojęcie:

http://wiadomosci.onet.pl/1601845,11,item.html

Po kolei: “Panasewicz nie przyznał się do stawianych zarzutów. Nie kwestionuje, że rzucił butelką, ale zaprzecza, aby celowo i świadomie chciał nią trafić w kogokolwiek. Muzyk złożył wniosek, by przesłuchać w tej sprawie jako świadków pozostałych członków zespołu.” – skąd członkowie zespołu mogą wiedzieć, co ukociło mu się we łbie? Bo ja nie mam pojęcia.

“Podczas jednej z piosenek Panasewicz rzucił w tłum stojący przed sceną butelkę wody. Trafiła ona w 23-letnią kobietę.” – tak, rzucił butelką w tłum, a butelka trafiła w tą dziewczynę. Ciekawe przedstawienie faktów. Może oskarżmy butelkę? A tak zupełnie serio, to każdy, kto widział film przedstawiający incydent, nie ma wątpliwości, że rzucał właśnie w konkretną osobę (co potwierdza dodany po rzucie tekst “Spadaj!” czy jakoś tak w kierunku dziewczyny).

No i na koniec najlepsze: Badanie po zdarzeniu wykazało u Panasewicza ok. 1,8 promila alkoholu. Podczas przesłuchania Panasewicz zaprzeczył, aby w trakcie koncertu był pijany. Wyjaśnił, że tuż po występie członkowie zespołu otrzymali od organizatora imprezy butelkę whisky, którą się poczęstowali.. Bije wszystko inne na łeb. Ciekawe, że człowieka, który przyznaje się, iż zdarzają mu się tzw. “tygodniówki”, taka niecała butelka whisky aż tak mocno chwyciła w objęcia.

Cóż można powiedzieć? Chyba tylko “precz z obłudą”.

2 komentarze do “Takich kłamstw już dawno nie widziałem”

  1. Bezpośrednio po wypiciu alkoholu zawsze będziesz miał wysoki pomiar.

    Przyzwyczajenie do alkoholu nie zmienia czasu/ilości alkoholu we krwi, ale tolerancję innych organów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.