Antykampania TVN

UWAGA! Ten wpis ma już 17 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Skoro kolega już zaczął temat “profesjonalizmu” TVN-u, to i ja wtrącę swoje 3 grosze.

O TVN-ie pisałem już kilka wpisów, kto czytał mojego jogga od początku, ten doskonale o tym wie. Jednak całkiem niedawno (telewizji nie oglądam, a już zwłaszcza TVN-u), trafiłem w serwisie YouTube na porażający program. Jak się okazało – “Teraz my!”. Czytałem o tym programie wiele razy na Onecie, jaki to on wspaniały i ile nagród zdobywają prowadzący (sierżant Morozowski i pułkownik Sekielski). Przyznam szczerze, że po jego obejrzeniu nie dziwię się, że Tomasz Sakiewicz z GP swego czasu wyszedł ze studia w trakcie nagrywania programu. Szkoda tylko, że nigdzie nagrany materiał się nie pojawił, a z samego Sakiewicza zrobiono idiotę, argumentując wyjście jego nieumiejętnością prowadzenia dyskusji.

Zapraszam więc do oglądania chluby telewizji TVN:

Pozostaje tylko życzyć dalszego rozwoju w kwestii profesjonalizmu. BTW: Może ktoś się przyłączy do tego naszego “zmasowanego ataku” na TVN?

10 komentarzy do “Antykampania TVN”

 1. Kiedyś oglądałem, już nie oglądam – było to zaraz po ogłoszeniu Goriona jako „naczelnego hakera IV RP” :>

  Jednak całkiem niedawno…

  Dandys, wiesz, kiedy to leciało? Jeszcze PRZED Gorionem. A Gorion to była zima 2006. Czyli tak trochę, ten tego, dawno. Zaraz po „taśmach prawdy” p. Beger, zdaje się.
  IMO Kurski został w tym programie pojechany, i to ostro. W pamięć wbił mi się szczególnie fakt, iż – ponoć – nikt do niego nie dzwonił (z informacją, że Rokity nie będzie), a to Sekielski do niego dzwonił.

  O najnowszych wydarzeniach się wypowiadać nie będę, bo praktycznie mój jedyny kontakt z telewizją to anime o 21:00 😉

 2. > BTW: Może ktoś się przyłączy do tego naszego „zmasowanego ataku” na TVN?

  A może ktoś tak przestanie nudzić ciągle o tym samym? Wyobraź sobie, że niektórzy czytają stronę główną Joggera w poszukiwaniu czegoś ciekawego. Dla mnie i z pewnością wielu Joggerowiczów nie jest ciekawe czytanie dziesiątej notki, o tym jaki ten TVN jest zły, tym bardziej w dwóch następujących po sobie egzemplarzach (tutaj i na planecie, oba zaraz po sobie, na zerowym poziomie).

  Ja nie wiem, Wy jakieś kompleksy macie, i musicie bez przerwy o tym samym nudzić tak długo, aż ktoś z litości Was poprze?

 3. Moglibyście nie robić bałaganu na głównej stronie? Rozumiem, że publikujecie coś w dwóch miejscach, ale niech jeden wpis będzie na poziomie 0 a drugi na poziomie 1.

 4. A może ktoś tak przestanie nudzić ciągle o tym samym? Wyobraź sobie, że niektórzy czytają stronę główną Joggera w poszukiwaniu czegoś ciekawego.

  To, czy coś jest ciekawe zależy od tego, jaki kto ma gust. Nie wszystko opiera się na Twoich zainteresowaniach.

  Ja nie wiem, Wy jakieś kompleksy macie, i musicie bez przerwy o tym samym nudzić tak długo, aż ktoś z litości Was poprze?

  A to ciekawe, bo ja myślałem, że krytyka TVN-u to na Joggerze nowość. Ale skoro mówisz o jakichś 10 wpisach, to może podlinkujesz mi je w komentarzach?
  Są na razie dwa, fakt, że zdublowane na planecie, ale to się poprawi.

 5. TVN to pół biedy. W tym programie Ci dwaj pseudo-dziennikarze pokazali swoją bezczelność, ale prawda jest taka, że prawdziwą kpiną dziennikarską jest Wyborcza.

 6. ciekawe, media robia z Kurskiego bulteriera, ktory potrafi tylko opluwac, a ja tu widze inteligentnego czlowieka, ktorego probuja zakrzyczec, i z ktorego na sile robia idiote. nei wiem, ktory to ktory, ale zaczal sie pluc, ze az oddech stracil

 7. oj pamiętam ten program. Ale tak to jest, jak w programie jakiś polityk próbuje kręcić i wciskać kit, aby ciemny lud to kupił :). Po to oni tam są, aby właśnie odsłonić takie bajery. Tak było w przypadku PO na zjeździe w Warszawie, gdzie wysłali gościa z ukrytą kamerą, tak było bodajże w zeszły poniedziałek z „rewelacjami” Leppera nt. Porozumienia Centrum. Takie programy, jak „Teraz My”, „Co z tą Polską?” tym się różnią od „Rozmów niedokończonych”, że redaktor czy redaktorzy zadają często niewygodne pytania politykom, a jak trzeba to i zjechać idiotę za to, że ma czelność mijać się z prawdą.

 8. A… i aby jeszcze dobić twoją genialną drogę dedukcji: Jacuś mylił się co do T.Lisa i K. Kolendy-Zalewskiej 🙂 – nie mogli należeć do „comba” dziennikarskiego, nie pracowali wtedy w TVP 😀 I co? Zatkało ci japkę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.