Kolejny paradoks?

UWAGA! Ten wpis ma już 14 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Dzisiaj czytam na Onecie: http://www.onet.pl/30f-47089b8b – czyli Tusk ma papiery na jakieś przewinienia Kaczyńskich za czasów PC. W mediach ogólne podniecenie i niecierpliwość w związku z ich publikacją.

Rok 2005 – kampania wyborcza. Kurski zapowiada (jeszcze), że ujawni dokumenty związane z rodziną Tuska. Popłoch w PO i piętnowanie postawy Kurskiego, określając ją mianem “brudnej kampanii wyborczej”. W mediach ogólne zażenowanie i robienie z Kurskiego oszołoma.

Amnezja?

16 komentarzy do “Kolejny paradoks?”

  1. a dla mnie najgorsze w tym wszystkim jest to, że PO dalej czerpie z sposobów działania PiSu czyli mogę wyciągnąć wniosek że rządy PO czy PiS nie będą się od siebie różnić

  2. W mediach przez wiele dni rządził temat haków, jakie rzekomo PiS i Ziobro będą wyciągać na polityków opozycji w kampanii wyborczej. Jak na razie haki wyciąga przeciwna strona… Czyli „oni są źli bo będą wyciągać haki (chociaż nie wyciągają); my jesteśmy dobrzy, bo mamy haki na nich…” – trochę dziwna polityka.

  3. Ziobro wyciąganie haków na opozycję sam czystym tekstem zapowiadał, i bardzo słusznie było głośno o tak skandalicznej wypowiedzi. Sam Ziobro zresztą mętnie się potem tłumaczył, że chciał powiedzieć coś innego, niż powiedział.

    A zachowanie Platformy nie jest wcale niczym zaskakującym, oni się kreują na takich eleganckich zachodnich i demokratycznych, bo ich zepchnięto do opozycji, ale swoje za kołnierzem mają – jak chociażby sprawę przed wyborami 2005, kiedy to urządzono zmasowaną akcję wyciągania spreparowanych haków na Cimoszewicza i jego rodzinę. Miodowicz na ten przykład przecież bezpartyjny nie był.

  4. Kolejny paradoks? :>
    „Mogę powiedzieć, że do pana Morozowskiego i Sekielskiego nie chodzę i powiedziałem to już dawno temu, że nie będę chodził”

    Jarek wczoraj w TVNie był 😉 Zdrajca, komuch, liberał, lewak, podwładny Waltera jeden 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.