Bezkompromisowa wobec korupcji

UWAGA! Ten wpis ma już 14 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Podpalenie samochodu to przykra sprawa zwłaszcza, gdy chodzi o ministra. Oznacza to, że jakieś grupy przestępcze zaczynają panikować. Ale czy koniecznie trzeba wykorzystywać tę sprawę do zupełnie niezwiązanego z nią dokopywania PiS-owi albo podbijania czyjejś reputacji w mediach? Bo po pierwsze – wszędzie słyszę, jaka ta Pitera waleczna i ile to zrobiła dla walki z korupcją. W mediach Agory używano nawet słów “bezkompromisowa wobec korupcji”. Tylko czym była sprawa Sawickiej, jeśli nie owym “kompromisem”? Broniła Beatki, że to wszystko wina CBA, mimo, że sprawa jest w oczach każdego myślącego człowieka jednoznaczna (myślący człowiek to nie to samo, co media). Ba! Nawet PO wyrzuciło ze swoich szeregów wspomnianą łapówkarę. Ale Pitera do tej pory jest nieugięta w bronieniu łapówkarzy z własnej partii. Taki człowiek na pewno przyda się w rządzie Tuska.

Druga sprawa to dokopywanie PiS-owi. Bo czy ktoś myślący może mi podać logiczny powód umieszczenia akapitu zaznaczonego na czerwono na obrazku w artykule na Onecie dot. podpalenia samochodu Pitery i kwestii przydzielenia jej ochrony?

Oto link, z którego pochodzi zrzut

UWAGA! Artykuł został zmieniony od czasu zrobienia zrzutu, może być więc nadal modyfikowany. W tej chwili jednak zaznaczona przeze mnie na zrzucie informacja nadal jest w artykule.

3 myśli w temacie “Bezkompromisowa wobec korupcji”

  1. Bezkompromisowa wobec korupcji

    Podpalenie samochodu to przykra sprawa zwłaszcza, gdy chodzi o ministra. Oznacza to, że jakieś grupy przestępcze zaczynają panikować. Ale czy koniecznie trzeba wykorzystywać tę sprawę do zupełnie niezwiązanego z nią dokopywania PiS-owi a[…]

  2. No ale ten akapit to już chyba nie sprawka Pitery, tylko Onetu, prawda? „oceniła Pitera, pytana o przyszłość CBA”. Więc albo ten kto z nią rozmawiał po podpaleniu auta zadawał pytania z sufitu, albo autor artykułu wepchnął kawałki z innych źródeł.

    Co ma praktyka dziennikarska onetu czy innych osób wspólnego z osobą Pitery? Chyba, że to taka sugestia „Pitera redaguje newsy na onecie”?

    BTW, Pitery się powinni pozbyć jak najszybciej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.