A joke come true?

UWAGA! Ten wpis ma już 16 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Znalazłem dzisiaj na “wydziałowym” forum takowy link:

http://www.wirtualnemedia.pl/article/2164117_Grzegorz_Miecugow
_Po_wyborach_znalezlismy_sie_w_zupelnie_nowej_sytuacji.htm

I cytat z niego:

W nowym sezonie magazynu polityka będzie stopniowo wypierana przez ważne tematy społeczne.

Brak mi słów, dokładnie, jak w popularnym ostatnio dowcipie, że TVN po 2 latach dokopywania rządowi przerzuca się na krytykowanie opozycji.

Ze względu na niepoprawny politycznie i dość jednoznaczny wpis nie oczekuję zbyt wielu komentarzy. Ważne, że paru osobom da do myślenia.

13 komentarzy do “A joke come true?”

 1. Ja słyszałem dowcip, że Dandys po 2 latach dokopywania opozycji przerzucił się na krytykowanie rządu 😉
  A odnośnie tematu – nie dotykając zagadnienia czy nowi są lepsi, czy gorsi, można obiektywnie stwierdzić, że nawet jeśli gorsi, to i tak mniej śmieszni, a o czymś program robić trzeba.

 2. Odpowiem jak i na forum: Pawlak, Schetyna, Niesiołowski? Zwłaszcza przepychanki słowne tego ostatniego z Kutzem (skrajnie odmienne poglądy), itp.?

 3. Schetyna jest dobrze wychowany i odpowiada „Dzieńdobry!”
  PiSu i PO jest sumarycznie tyle samo (może w innych proporcjach), ale Roman wypadł, Andrzej wypadł… sam powiedz, czy Stefan z Waldemarem są w stanie ich zastąpić? 😀

 4. W razie czego zostaje mistrz i pierwowzór – Wałęsa, którzy będąc doradcą w rządzie Tuska często będzie zapluwał media zapierającymi dech w piersiach odzywkami.

 5. A tam. Od dawna było wiadomo, że TuskVN jest stronniczy, a postrzegany jest jako „obiektywny” tylko dlatego, że przez ostatnie lata jego ukochana opcja polityczna była w opozycji – a wiadomo, dla Polaków „obiektywny” = „antyrządowy”.

 6. Niesioł, o czym młodsi może nie pamiętają, był pośmiewiskiem mediów, kiedy jeszcze należał do ZChN. Potem wybrał właściwą medialnie opcję, z której śmiać się nie należy, więc się z niego śmiać przestano. A obiektywnie rzecz biorąc – pomijając szajbowate wypowiedzi – jego zachowania polityczne i wypowiedzi są gorsze od np. Kurskiego. Szczególnie biorąc pod uwagę jego proweniencję partyjną.

  Z Pawlaka, kiedy jeszcze nie był w prawomyślnym rządzie, i z jego wyrazu twarzy sugerującego „emigrację wewnętrzną” i nieprzytomnych wypowiedzi rechotała się cała Polska.

  Piotr Eckhardt: to, o czym piszesz, miałoby rację wtedy, gdyby media nie dyktowały, z czego się śmiać. Skoro dziennikarze są pierwszymi, którzy daną informację puszczają dalej bądź wstrzymują, to oni kształtują opinię publiczną, w tym również „chłopców do bicia”. Ot, chociażby Gore, z którego bredni śmiałby się cały świat, gdyby nie był częścią establishmentu. Itd., itp.

 7. Mnie się bardziej podoba cytat: „Musimy dostosowywać się do aktualnych potrzeb naszych widzów”.

  Czyli pora dalej przypodobać się POpier…

  Zdecydowanie bardziej zawsze wolałem Rewińskiego i Piaseckiego, którzy zawsze równo nabijali się i z komuchów i z solidaruchów.

 8. A Piasecki z Rewińskim zniknęli z TVN-u właśnie w 2004 roku, kiedy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, że PO wygra wybory.

 9. mam 18 lat. i wreszcie znalazlam blog , przepraszam za wyrazenie, nie o dupie marynie, a o sprawach konkretnych, waznych i PRAWDZIWYCH. Dzieki Aciddrinker!
  I nawet w kwesti muzyki moge się z Tobą zgodzic! 🙂
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.