Paranoja

UWAGA! Ten wpis ma już 16 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

http://wiadomosci.onet.pl/1675917,11,item.html

Taa, górnicy protestują już któryś tydzień, pielęgniarki do protestu się szykują, nauczyciele już zaplanowali jakąś demonstrację, Tusk nie chce rozmawiać z żonami górników, Pawlak tak samo, a dzisiaj jeszcze Hall olała nauczycieli i nie wyszła z nimi porozmawiać. A radosne media wmawiają mi, że 3/4 ufa Tuskowi. A za tydzień – znając życie – dowiem się, że poparcie dla PO wynosi już 105% i ciągle rośnie, natomiast poparcie dla PiS-u utrzymuje się w swoim spadku i popiera go już tylko -4,5% Polaków.

Boże, w kraju pod czyimi rządami przyszło mi żyć.

7 komentarzy do “Paranoja”

 1. ktos juz sie z tego nabijal, ze poparcie przekroczy 120%, ale cholerka, kto to byl?

  btw, prawicowego powinenem reaktywowac do konca tygodnia, niestety ciagle w tej samej formie co byl poprzednio, nie mam chwilowo sily na grzebanie sie z kodem.

 2. No i dobrze. Nauczycielom nie dałbym podwyżki. Za ten swój konserwatyzm i ponad 3 miechy wolnego w roku.

  Pielęgniarkom się należy podwyżka, ale wiadomo, że wtedy zabraknie pieniędzy dla lekarzy.

  A górników to bym potraktował betonowym śmietnikiem. Zgraja nierobów. Jak to co teraz się dzieje 30 osób blokuje pracę ponad 200 osobowej załodze w jakiejś kopalni na Dolnym Śląsku bo im się mercedesy wyśniły.

  Co do PIS-u to mnie krew zalewa. Kto słuchał dzisiaj rano radio Zet i wywiad z Fotygą i zna się na wojskowości to w nim krew się zagotowała. Lekko ujmując 100% blondynka z przerostem ego.

  PO tez nie jest rewelacyjne, ale Polacy wybrali mniejsze zło i nic dziwnego, że poparcie nie spada. Jakby wybory odbyły się teraz to ciekawe na kogo ludzie by głosowali. Na SLD z pijanym byłym prezydentem, PSL co liże dupę każdemu, SDLP (chyba tak sie pisze) która nie ma ugruntowanego stanowiska w tym po jakiej stronie się opowiedzieć. Może za PIS’em, który przez 2 lata napędził genialnymi pomysłami inflację.

  Szkoda słów.

 3. Ta Krall to lepsza od Leppera jest – jak coś palnie, to nie mogę się zdecydować na jakąkolwiek reakcję, np. teraz – „nastąpił cud potrojenia o 10%”. ;d

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.