Dochnal kolejnym uciśnionym

UWAGA! Ten wpis ma już 16 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Co było do przewidzenia, Marek Dochnal został kolejnym uciśnionym. Właśnie takich ludzi potrzebują media! Został aresztowany jeszcze za kadencji swoich kolegów z SLD, ale skoro został wypuszczony, to czemu by nie nawrzucać na PiS? I jako, że postanowił to właśnie zrobić, stał się ulubieńcem mediów – w końcu każdy wrzucający PiS-owi nim zostaje. Niezależna i obiektywna telewizja TVN była “Teraz my!” w internecie! Toż to widzowie ww. telewizji nie znają niczego ciekawszego, niż wysysanie z palca “afer” z PiS-em w roli głównej.

I oczywiście odwraca się uwagę od głównej sprawy z Dochnalem w tle. A za parę miesięcy nasz ukochany minister sprawiedliwości umorzy wszystkie sprawy przeciwko niemu.

4 komentarze do “Dochnal kolejnym uciśnionym”

  1. No więc czemu PiS i spółka nie doprowadzili do skazania Dochnala przez swoje 2 lata? Mieli masę czasu, w ręku policję, sąd i służby. No i można było się spodziewać, że POpaprańcy wypuszczą go tak szybko jak to będzie możliwe. Więc wypuszczenie z pierdla Dochnala to tak naprawdę nie sukces PO, tylko porażka PiS.

    Nie żebym był jakimś obrońcą Mareczka, ale nie jest w porządku siedzenie w TYMCZASOWYM areszcie przez ponad 3 lata. Aż boję się myśleć ile trzeba mu będzie zapłacić jak nie dostanie wyroku.

  2. Hmm, masz na myśli wkraczanie rządu w kompetencje sądów, policji? Wydaje mi się, że wtedy byłby krzyk – „PiS naciska na sędziów”, itp. Czyli jak zwykle – i tak źle, i tak niedobrze.

  3. Nie chodzi mi o naciskanie na sędziów, tylko skoro PiS miał w rękach służby, prokuratury, itp – to byłoby znacznie łatwiej zebrać dowody w sprawie niż teraz – kiedy jest już dawno po wszystkim i kiedy nie będzie komu zbierać tych dowodów. No bo nie powiesz mi, że PO będzie zbierać dowody na Dochnala?

  4. Nie wiem specjalnie OCB. Siedział 2 lata bez udowodnienia czegokolwiek to kiedyś go musieli wreszcie wypuścić. Na szczęście najpierw trzeba komuś udowodnić winę przed ścięciem – no i nie jest wykluczone, że odszkodowania za ew. niesłuszne przetrzymywanie (jak zauważył Bartini) będzie prawdopodobnie niewąskie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.