Gdyby

UWAGA! Ten wpis ma już 16 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Gdyby dzisiaj rządził PiS, to on byłby kolejną ofiarą zamordyzmu Kaczorów i ich służb.

7 komentarzy do “Gdyby”

 1. Dandys mam argument, ba nawet dwa:
  -występuje w telewizji Trwam i RM – mediom fałszywym, kłamliwym
  -nie lubi „Wyborczej” – gazety postępowej, obiektywnej, dla inteligentów

 2. Aciddrinker: Fakt, zapomniałem. No cóż, więc nie pozostaje mi nic innego, jak tylko przyklepać etykietkę oszołoma Macierewiczowi. A co do Trwam i RM – to epitety „fałszywy” i „kłamliwy” są zbyt słabe, ja mam taki, który zwali Cię z nóg – KATOLICKIE!

 3. Taaa… Kościół Katolicki jest gorszy niż Al-Kaidy. Terroryzuje, okrada swoich wiernych, zmusza do wiary, działa jak sekta i jeszcze jedno: bohater narodowy ADAM MICHNIK [tak, jego nazwisko trzeba pisać samymi dużymi literami – zasługuje na to] nie lubi KK!

 4. Owszem, a fakt, że osoby postępowe: naukowcy, światli dziennikarze i tolerancyjni obywatele są ochrzczonymi ateistami tylko to potwierdza. Już o męczennikach KK nie wspominam, bo nawet na Joggerze mamy ich kilku (vide dziki antyklerykalizm połączony z posłusznym tuptaniem na spotkania przygotowujące do bierzmowania).

 5. A ja nie mam bierzmowania. Ale wiem, że nigdy nie jest tak wesoło, że rodzice akceptują wybór swojej pociechy, i znam osoby, które ze wzgląd na babcię, czy rodziców poszły do bierzmowania. Mi natomiast nie pasowało mi to, że jest Kościół, który nie dość że nie spełnia moich oczekiwań to jeszcze toleruje taką purchawkę, jaką jest TV TRWAM. I aby nie było, że nie wiem o czym piszę. W pracy słucham pasma poranno-popołudniowego Radia Maryja. Wszystko jest ok, do czasu gdy nadają serwis informacyjny. Wtedy robią wodę z mózgu ludziom. Jestem zdeklarowanym ateistą i nie dam sobie robić wody z mózgu. W innych radiach (katolickich) nie kipi od nienawiści. Więc jest to po prostu patologia, którą trzeba zlikwidować. Nazywając to po imieniu mam na myśli Tadeusza Rydzyka, który jako ksiądz nie powinien być politykiem, jak również biznesmenem. Nie powinien również prowadzić sekty ekonomiczno-religijnej.

  A Pan Antonii? 🙂 Ileż to on już miał wyroków za słówka jakie rzekł, a które okazały się nieprawdą. Ten człowiek jest niespełna rozumu. Idealnie się nadaje natomiast do stajni Rydzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.