Ciekawy materiał TVN-u

UWAGA! Ten wpis ma już 16 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Postanowiłem się przełamać i oglądnąć sławetny swego czasu odcinek “Teraz My!” z gejami z USA. Oto i on:

Uwaga! Nie oglądać przed jedzeniem (rada z autopsji)!

http://wiadomosci.onet.pl/3357088,relacjetv.html

Strumień dla Linuksiarzy: mms://stream.onet.pl/media.wsx?/isnz/200804/528730cdce.wmv

Pomijam już standardową i żenującą gościnę Pitery (“nie wiem, czy tak jest, natomiast powiem Panu coś innego”) i przejdę do “sedna” sprawy.

Oto i refleksje, które udało mi się wyłapać z rozmowy gejów oraz Raczka z Cymańskim. Niektóre mnie mocno zaskoczyły:

 • “- Szanuję naukę Jana Pawła II, – Ale dla niego jasne było, że małżeństwo może być zawarte tylko między kobietą a mężczyzną, – Nikt nie jest idealny.”
 • na świecie istnieją tylko normy, normą jest heteroseksualizm, normą jest też homoseksualizm, jednym słowem – nie ma nienormalności, hurra!
 • Twoi rodzice akceptują dewiacje? Więc są “otwarci”, jak Ci Tomasza Raczka. Rozumiem, że inni są zamknięci? Ale ciii, bo przecież to oni mają być dyskryminowani
 • obrzydzenie dziecka na widok całującej się pary gejów to nie wewnętrzne odczucia (a ja myślałem, że dzieci to raczej szczere są), a wynik – tu uwaga – indoktrynacji!
 • “W każdym innym kraju osoba taka, jak Kamiński, przez swoją wypowiedź [nazwanie gejów pedałami] nie mogłaby zająć tego typu stanowiska” – i śmiech na sali. Niech żyje wolność wypowiedzi i poprawność polityczna! Szkoda, że za odwrotne wypowiedzi nikt nikogo nie odwołuje. Cóż, “równouprawnienie”.
 • “- I chciałem powiedzieć, że małżeństwa w Polsce… – To już koniec naszego programu, Tomasz Raczek, Tadeusz Cymański, dziękujemy” – bo u nas gejom się nie przerywa, a taki Cymański to niech się ciągnie.

I to by było na tyle. Ciekawa telewizja z tego TVN-u.

14 komentarzy do “Ciekawy materiał TVN-u”

 1. Co do punktu 3, to jest w tym trochę racji. Gdybyś studiował antropologię, socjologię etc. wiedziałbyś że takie a nie inne zachowania przekazywane są podświadomie przez społeczeństwo poprzez np. kulturę więc T. Raczek miał troszkę racji.

  Co nie zmienia faktu żę nie jest to nic fajnego jak para gejów się całuje, albo gorzej…

 2. Śmieszy mnie stwierdzenie „jak geje się całują, to bierze obrzydzenie” ludzi, których mogę się założyć o krzynkę piwa, kręcą homoseksualne kobiety. Cóż.

 3. no wiesz faceci to faceci bez obrazy 😉

  Pomijając preferencje seksualne – jaka jest tu różnica? I nie, nie chodzi mi o anatomie.

 4. @Maciek Szamowski: Jakby to stwierdziły dzieci neo: „żal.pl na maksa” :/ Co prawda sam mam podobne odczucia, ale debilne jest takie natrętne manifestowanie tego i tępienie… Stajecie się dokładnie tacy sami, jak ci homoseksualni, którzy zamiast cieszyć się sobą wychodzą na ulicę robić tęczowe parady. A wydaje mi się, że właśnie o to ich krytykujecie…

  Żeby nie było – nie jestem za wieloma postulatami, które wnoszą geje i lesbijki (odnośnie praw, małżeństw itp.), ale taka forma krytyki, jaką można znaleźć w wielu miejscach, woła wręcz o pomstę do nieba™ :/

 5. „na świecie istnieją tylko normy, normą jest heteroseksualizm, normą jest też homoseksualizm, jednym słowem – nie ma nienormalności, hurra!”

  Raczej chodziło o to, że normą jest to, że określony procent populacji jest homoseksualny – podobnie jest zresztą z leworęcznością lub blond włosami. I nikt nie mówi, że leworęczni lub blondyni są nienormalni, bo stanowią tylko iks % populacji .

 6. Kiedyś dzieciom wiązano lewą rękę żeby nią nie pisali, teraz już nie. Może za X lat nikt nie będzie próbował podobnie „leczyć” homoseksualistów?

  Ps. Najśmieszniejsi są ludzi, którzy krzyczą „nie dla homo! Zakaz pedałowania! itd..” a mają mokro w majtkach na myśl o dwóch lezbijkach…

 7. To jest zaprzeczanie jakiejkolwiek nauce, w imie religijnych zasad (ktore pewnie predzej czy pozniej ulegna zmianie).

  W kazdym gatunku jest pewien procent (zazwyczaj 3-9%) organizmow homoseksualnych. Nie jest to zadna choroboa ani zboczenie, po prostu inne uwarunkowanie, dokladnie tak samo jak z mankuctwem. Nawet jesli zalozymy totalnie niebiologiczna teze ze jest to choroba, to z tego co mnie nauczyli w mlodosci, chorym nalezy pomagac i ulatwiac im asymilacje.

  Nadanie podstawowych praw homoseksualistom (tzn. wspolne rozliczanie majatkowe, prawo do odwiedzin w szpitalu itd) jest wiec absolutnie naturalne niezaleznie od tego jaka mamy opinie na temat zrodla homoseksualizmu.

 8. Tak, dt- racja. Ale mały dandysio nie potrafi tego zrozumieć i raczej nie oczekuj od niego czegokolwiek w tym temacie. Jakby to powiedzieć… quota na jego poglądy jest bardzo, bardzo restrykcyjnie przyznana.

  Odnośnie tekstu o JP II – ma prawo mieć człowiek własne zdanie. Ja również nie traktuje JPII jako kogoś, do którego mógłbym np. się modilić. Był to bardzo dobry człowiek, z wielką siłą do zjednywania… ale fakt, nie zgadzam się z jego niektórymi teoriami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.