TW Bolek – film

UWAGA! Ten wpis ma już 15 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

TVP ostatnio wyemitowała film o TW “Bolku”. Jednak prezes Urbański widocznie tak bardzo się przejął pogróżkami Wałęsy o podaniu go do sądu, że nie dość, że przeprosił, to jeszcze zlecił dziwną akcję natychmiastowego usuwania tego filmu z YouTube, Google Video, itp. I to do tego stopnia, że wczoraj niemożliwe było jego oglądnięcie w ww. serwisach. Dzisiaj wstałem wcześniej (ok. 8:30) i znalazłem kilka kopii, jednak przed oglądnięciem profilaktycznie ściągnąłem na dysk. Połączyłem je i zapisałem jako .avi. Wrzuciłem na RS (około 80 MB) i umieszczam tutaj:

http://rapidshare.com/files/123776836/TW_Bolek.avi

A Pan Urbański niech zapamięta, że cenzura w internecie to coś niemożliwego, a co więcej – prowadzi do zjawiska odwrotnego do zamierzeń.

24 komentarze do “TW Bolek – film”

 1. Jakim trzeba być idiotą, żeby się bawić w cenzora. Normalnie omijałbym ten film szerokim łukiem, a tak z szerokiego łuku zrobił się szeroki strumień… danych.

  Na dodatek trafiłem na Happy Hour i nie musiałem przyglądać się kotkom. 😉

 2. Jakie bawienie się w cenzurę? TVP ma prawa do tego filmu a umieszczanie go na YT i w innych serwisach bez ich zgody jest nielegalne.
  Swoją drogą ty też łamiesz prawo rozpowszechniając ten film.

 3. Haku: Dlatego „bawienie się” w cenzurę. TVP ma też prawa do ogromnej ilości filmów znajdujących się na YT, których z jakiegoś powodu nie usuwa.
  Albo inaczej, ten akurat z jakiegoś powodu usuwa.

 4. Haku: ale brak tu konsekwencji – Plusy Dodatnie, Plusy ujemne wiszą bez przeszkód, a TW Bolek jest usuwany po kilku godzinach od uploadu, bo się Urbański kaja się przez Bolesławem Wałęsą.

 5. A Pan Urbański niech zapamięta, że cenzura w internecie to coś niemożliwego, a co więcej – prowadzi do zjawiska odwrotnego do zamierzeń.

  Dokładnie. Lepiej stawić czoła problemom.

 6. btw, @dandys widziales wczorajy odcinkek „szpiega” na tvn.. bylo o „aferze olima i inych rosyjskich agentach”…dobry odcinek.

 7. D4rky: ja myślałem, że to Wam zależy na szerzeniu tego filmu. Mnie natomiast nie interesuje pobieranie prawie 100 MiB kota w worku.

 8. Michał: to na tym twoim Gentoo normalne filmy ci nie działają? Musisz wszystko mieć w Theorze? 😉 A w kwestii treści samego filmu, to nie opłaca ci się ściągać. Jeśli wiara jest zbyt mocna, to i tak do niczego ciebie nie przekona.

 9. Piotr: Na tej mojej Neostradzie nie mam do dyspozycji zbyt dużo pasma i nie mam szczególnej ochoty go marnować, bo za wrzucanie filmów bierze się ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o ich kodowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.