ING

UWAGA! Ten wpis ma już 16 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Jakim trzeba być oportunistą, żeby wykorzystać w reklamie elementy orędzia prezydenta z “poprzedniego” obozu politycznego? Bo w to, że Kondrat wymyśla te spoty nie wierzę.

14 komentarzy do “ING”

  1. Reklama ta w ogóle nie jest śmieszna. Ale to nie mój problem, tylko geniuszy, którzy ją zrobili i idiotów co za nią zapłącili. Hak im w smak. Poziom wyalienowania wśród wykształciuszków jest taki, że ich akurat może to śmieszy, nie wiem. A może to w ogóle taki miał być target tej reklamy? No to OK. Mi to tak czy inaczej wisi jak kilo kitu. A Kondrat? Jeden (i w sumie jedyny, za to bardzo) lubiany przeze mnie kawałek Kazika – „Wszyscy artyści – to prostytutki, w oparach lepszych fajek, w oparach wódki. A jedne są lepsze, a drugie są gorsze … itd” Polecam, znajdziesz na YouTube.

  2. No to jeszcze lepiej – o ile mi wiadomo, rząd Kaczyńskiego nie urzęduje już prawie rok. Domyślam się, że następny spot będzie nt. paktu stabilizacyjnego.

  3. „No to jeszcze lepiej – o ile mi wiadomo, rząd Kaczyńskiego nie urzęduje już prawie rok. Domyślam się, że następny spot będzie nt. paktu stabilizacyjnego.”
    Nie opłacalne – spot by musiał być emitowany w jedynie słusznej i świętej telewizji. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.