Kolejny łapówkarz w kryształowym środowisku

UWAGA! Ten wpis ma już 16 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

19 września CBA zatrzymało Andrzeja Z. – ordynatora oddziału hematologii w jednym z krakowskich szpitali. Fakt, że te 300 zł łapówki przy kwotach przyjmowanych przez męczennika Mirosława Garlickiego jest niczym, jednak posłuszne media – mając doświadczenie poprzedniej sprawy – tym razem zastosowały się do rad kryształowego środowiska, tak bardzo piętnującego je wtedy za nagłaśnianie sprawy, które to doprowadziło do spadku ilości przeszczepów. Tym razem zatrzymanym jest ordynator hemofilii, więc na wszelki wypadek informacja nie jest głośno rozpowszechniana. Bo jeszcze spadnie liczba osób oddających krew, albo coś. Zresztą, po co robić skompromitowanym służbom darmową reklamę? W tej chwili podlinkowana wiadomość jest na samym końcu listy najważniejszych wydarzeń dnia, zaraz nad reklamą. Wyżej są tak ważne sprawy, jak skandaliczna próba zamknięcia w więzieniu czy perypetie słynnego nonkonformisty – pilota, który odmówił lądowania nakazanego przez prezydenta.

2 komentarze do “Kolejny łapówkarz w kryształowym środowisku”

  1. ale mozna zauwazyc maly efekt tego postepowania 😉 pielegniarka, ktora sie opiekowala moja babcia w szpitalu odmowila przyjecia paczki kawy 😉 bo im nie wolno nic przyjmowac od pacjentow. taki zakaz „z gory” 😉

  2. Czemu najważniejszą wiadomością miałaby być informacja, że służby państwowe działają jak należy? Teraz żaden polityk w imieniu swojego urzędu lekarza (skorumpowanego, czy nie) o morderstwo bezpodstawnie nie oskarżył. Po prostu złapali kolejnego przestępce (przecież nie o każdym złapanym złodziejaszku muszą gazety trąbić)… Na prawdę, nie ma z czego i po co robić wielkiego newsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.