Dzień bez zakupów

UWAGA! Ten wpis ma już 14 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Tak, to dzisiaj. Dzień, w którym jako prawdziwy Europejczyk powinieneś się wstydzić, jeżeli zrobiłeś zakupy. To najlepszy dowód na to, jak przesiąkniętą kapitalizmem jesteś świnią! Dlatego też proponuję – jeżeli nie zrobiłeś jeszcze zakupów, nie rób ich dzisiaj – to zbawi świat. A jeśli już koniecznie musisz, to proszę, wstrzymaj się chociaż do niedzieli. Wtedy możesz z czystym sumieniem obkupić się za wszystkie czasy!

22 komentarze do “Dzień bez zakupów”

  1. W odniesieniu do mojego poprzedniego komentarza duże, bo napisałam w najbliższym czasie. Ogólnie nie ma żadnego, tak samo bez sensu jak i cała reszta.

  2. „dzień przypadający w Europie w ostatnią sobotę listopada” jaka jest dzisiejsza data? Bo coś mi się kopsać w głowie zaczęło 😉

  3. Kupiłem pączka. Czekam na wezwanie do obozu koncentracyjnego o zaostrzonym rygorze, na 25 lat ciężkich prac, za bycie elementem antyspołecznym i szkodnikiem, bumelantem oraz wrogiem ludu.

  4. Oczywiście że nie, przecież już Rzymianie mówili
    „ignorantia iuris eminem excusat” czy jakoś tak 😉 .

    Tylko hej! dzień bez zakupów jest 29 listopada 😛 .

  5. Misiu moj slodki. Po pierwsze mamy pazdziernik a nie listopad, a po drugie ten dzien wywodzi sie z prawicowych, konserwatywnych Stanow a nie z tej wstretnej Unii…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.