15 komentarzy do “I znowu ważna informacja”

  1. Możliwe, że Walter, Solorz nie robi bib na 150 osób, a nawet jeżeli to nie jest zakonnikiem który składał ślub ubóstwa.

  2. ronin: Biby? Ja tam nic o alkoholu nie słyszałem. A co do 150 osób – tyle było na akademii zorganizowanej przez studentów i pracowników naukowych WSKSiM. Bo chyba nie wierzysz w to, że wszyscy oni byli na prywatnym spotkaniu po tym „oficjalnym”?

  3. „dlaczego nigdy nie słyszałem w mediach nic nt. imienin Waltera, Solorza lub Urbańskiego?”
    Bo ojciec Rydzyk już w pewnym sensie stał się częścią popkultury polskiej? 😉

  4. Użyłem słowa biba z znaczeniu impreza, a nie popijawa. Tak czy siak zapraszanie 150 osób na własne imieniny/urodziny wydaje mi się co najmniej dziwne. Fakt, że impreza ma cześć oficjalna tez normalny nie jest. Jakoś na swojej uczelni ani w pracy nie przypominam sobie spędów z okazji urodzin kogokolwiek.

  5. Bo Walter to święta krowa, Solorz jest za skąpy, by wyprawiać imieniny, a tvp.info nie będzie jechało na własnego prezesa…

  6. bo gdyby pojawil sie artykul o urodzinach waltera, to ilosc wyswietlej bylaby dosc niska 😉 a juz pojawienie sie w tytule arytkulu nazwiska rydzyka sprawia, ze ilosc wyswietlen bedzie orgomna 😛 sa tematy i postacie o ktorych obojetnie co sie pisze to zawsze artykul jest szerowo komentowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.