Zjedź z drogi, dziennikarz na sygnale

UWAGA! Ten wpis ma już 13 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Pomijam już hipokryzję Komorowskiego (vide: “pościg” Kurskiego). Ale czy dziennikarzynom już naprawdę się w dupach poprzewracało? “W naszym samochodzie mamy zamontowane kamery pokazujące aktualną prędkość”, taa, tyle, że chodzi o prędkość samochodu, w którym się ona znajduje. Ich pomiar polegał na tym, że rozpędzali się do prędkości równej BMW Komorowskiego, i gdy przestali się od niej oddalać – obwieszczali światu, ile jadą. Materiał filmowy jest, proponuję naganę dla Komorowskiego i odebrania prawa jazdy osobie kierującej samochodem z kamerą.

10 komentarzy do “Zjedź z drogi, dziennikarz na sygnale”

  1. „mamy zamontowane kamery pokazujące aktualną prędkość” – ciekawe, to nawet ja po 8 godzinach jazdy z instruktorem już wiem, że od pomiaru prędkości jest prędkościomierz, który znajduje się na desce rozdzielczej…

  2. A spróbuje ktoś z Policji się do tego przyczepić, a zostaniemy zalani falą informacji o tym, że Policja chroni polityków, i że próbuje się zamykać usta dziennikarzom. Media są złe.

  3. Materiał filmowy jest, proponuję naganę dla Komorowskiego i odebrania prawa jazdy osobie kierującej samochodem z kamerą.

    Chyba odebranie prawa jazdy jednemu i drugiemu 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.