UWr gratulujemy kadry naukowej

UWAGA! Ten wpis ma już 15 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

5 komentarzy do “UWr gratulujemy kadry naukowej”

 1. W wypowiedziach profesorków z UWr widać syndrom nałogowego czytania GazWybu. Najzabawniejsza jest prof. Gabryjelska, która najpierw długo rozwodzi się nad poglądami Nowaka, a potem stwierdza, że zapoznawanie się z jego pismami jest stratą czasu. 😉

 2. No i brawo dla UWr, takich ludzi jak „profesor” Jerzy Robert Nowak powinno się skazywać na medialną i publiczną banicję. Niech się produkują w niszowym RM czy Naszym Dzienniku.

  Najlepszy jest tajemniczy wątek niejakiego Bachmana (dziennikarza GW), taki człowiek pasuje w tej psychozie idealnie. Bo nie wiadomo czy to Żyd, czy Niemiec, na pewno coś knuje przeciwko żywotnym interesom polski.

  It’s all about sending a message – gadasz sobie jakieś głupoty w RM, antysemickie jazdy – spoko, ale na uniwersytety nie ma już wjazdu. Jak widać do telewizji publicznej niestety jeszcze jest.

 3. Anhalter: A jakieś argumenty może, czy to jest „powszechnie znane”? I dla czego użyłeś cudzysłowiu przy „profesor”?

 4. Dandys:

  No bo, chociażby antysemityzm Nowaka, jest powszechnie znany. Jakby Pospieszalski chciał zachować trochę rzetelności to zacytowałby parę wypowiedzi JRN, i chciałbym zobaczyć miny Isakowicza i innych. Ta opinia nie wzięła się z kosmosu.
  Np.
  http://www.polonica.net/Lobby_filosemickie_2.htm
  Polecam też przejrzenie artykułów na jego stronie i Cotygodniowy przegląd prasy w RM.

  Dziwi was, że taka uczelnia jak UWr nie chce mieć nic wspólnego z takim człowiekiem? GW i ten wszechwładny Bachman robią tu super robotę jeżeli nagłośnili, że Nowak ma występować pod szyldem szanowanej uczelni.

  Zrozumcie, że nie ma tolerancji dla waszych poglądów w naszej lewicowo-relatywistycznej Cywilizacji Śmierci.

  Napisałem „profesor” bo on jest dr hab., profesorem jest, hehe, Wyższej Szkoły Ojca Rydzyka.

 5. A po co komu zapraszać pana doktora od wiekopomnych dla polskiej politologii i historii dzieł pt. „Powstanie Ludowej Republiki Albanii” (wyd. Instytut Krajów Socjalistycznych PAN, 1983) i „Polityka kulturalna Węgierskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej”, wyd. Zakład Krajów Socjalistycznych PISM, 1978) i gościa, którego życiowym dokonaniem było złapanie stołka drugiego sekretarza w ambasadzie Zbrodniczego Reżimu PRL na Węgrzech? 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.