Bojkot TVP

UWAGA! Ten wpis ma już 12 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

W ostatnim czasie banda tak zwanych pożytecznych idiotów artystów, wysmażyła na łamach (a jakże) Gazety Wyborczej bojkot TVP. Miałby on nastąpić 3 maja. Jaki jest powód? Ano taki, że ww. “artyści” sprzeciwiają się kierowaniu TVP przez Piotra Farfała. Za poglądy. I robią to tak wybitne postacie, jak:

 • Krzysztof Krauze,
 • Marek Edelman (nie mam pojęcia, co on ma wspólnego z artystami),
 • Kazimierz Kutz (komuszy dziad),
 • Agnieszka Holland (to ta, która w dzieciństwie fotografowała się z Bierutem, zaś w późniejszym życiu ludzie jego pokroju nie opuszczali jej na krok),
 • Jan Nowicki.

Do ww. dołączyło jeszcze kilku innych, o których notabene dowiedziałem się z tego bojkotu, że w ogóle istnieją.

Nie ma więc lepszej riposty na ów bojkot, niż ta, która została wykonana – czyli uatrakcyjnienie oferty programowej tego dnia.

A może by tak ogłosić bojkot mediów Agory z powodu kierowania nią przez komunistów? Ale chyba szkoda zniżać się do ich poziomu.

16 myśli w temacie “Bojkot TVP”

 1. Piotr Farfał – były członek PWN Tejkowskiego, neonazista.
  Marek Edelman – ostatni żyjący przywódca Powstania Warszawskiego – czyli osoba która pod groźbą utraty życia walczyła z faszyzmem.
  Teraz już wiesz dlaczego Edelman? Kutza i Holland oceniaj pod kątem dorobku artystycznego a nie prywatnego życia.

 2. @Dandys: ciekawe co masz na Kutza który był inwigilowany i internowany? A że uczestniczył w naradach PZPR w sprawach kultury czyli w ramach zawodu to raczej nie jest powód do zarzutów… Jeśli chodzi o Farfała – osoba która wychwala lub wychwalała nienawiść do innej rasy, podsycała niesnaski między narodowościami nie powinna zasiadać na publicznym stanowisku.

 3. kayo: Aha, to może sporządzimy listę zakazanych poglądów osób na publicznych stanowiskach? Niemożliwe? Przecież cała Agora nie może się mylić! A co do Kutza – Kutz to zwykła, zawistna i czerwona świnia. Poczytaj choćby artykuł na Wikipedii o Stanisławie Barei.

 4. Powiem tak – na protesty była pora kiedy Farfał zostawał prezesem (czy tam p.o. prezesa) TVP. Teraz? Dziwnym trafem protest wypłynął po tym jak Express Bydgoski potwierdził informacje z książki Zyzaka o Wałęsie. Jednocześnie od razu (w jeden dzień) skończyła się łajdacka akcja GW pt. „udupienie Zyzaka”, mimo że wcześniej codziennie po dwa razy pisali o sikaniu do chrzcielnicy.

  Dwa – jeżeli chodzi o Klatę, to się nie dziwie, bo Farfał próbował udupić program jego bratu. A propozycja żeby Skowroński został szefem TVP… z jednej strony fajnie, bo to mądry facet (nawet GW z zaciśniętymi zębami, dukając „prawicowyyyyy” to potwierdza), a z drugiej strony to typowy radiowiec, który z telewizją mało miał w życiu wspólnego.

  I niestety Michnix nigdy się do PZPR nie zapisał. A przynajmniej nie ma na to papierów. Zatem na twój „bojkot” możesz dostać conajwyżej czuły list od mecenasa Rogowskiego 😉

 5. „Marek Edelman – ostatni żyjący przywódca Powstania Warszawskiego – czyli osoba która pod groźbą utraty życia walczyła z faszyzmem.”

  kayo: powstania w getcie, mistrzu i nie – to nie to samo.

 6. Znaczy się, Piotr „Represje w stosunku do Żydów są rzeczą konieczną” Farfał, redaktor neonazistowskiego zinu „Front” jest spoko ziom?

 7. Anhalter: taaaa jasne, domyślaj się dalej „co poeta miał na myśli”. EOT, ja tu tylko zwróciłem uwagę na pomyłkę.

 8. Marek Edelman w getcie żył z bandytyzmu. Sam się tym, w swojej bezgranicznej głupocie, po wojnie chełpił.
  Prawdziwi bohaterowie zginęli prawie wszyscy w walkach. Żołnierze Żydowskiego Związku Wojskowego organizacji, która współpracowała z AK, była nieźle uzbrojona, wywiesiła sztandary polski i żydowski podczas powstania w getcie, prawie wszyscy zginęli a niedobitki ścigane były po wojnie przez NKWD i UB bo byli to w większości oficerowie przedwojennej Polski.
  I kto wie o ŻZW? A o ŻOB, niewiele znaczącej, słabo uzbrojonej, lewicowej grupie trudniącej się bandytyzmem wiedzą wszyscy. Tak wygląda współczesna świadomość historyczna wykreowana przez bolszewię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.