Kolejny apolityczny broni Bolka swoim autorytetem

UWAGA! Ten wpis ma już 13 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Ta wypowiedź z ust Pana Miłosierdzia po prostu mnie rozbroiła. Nie mówiąc już o innych kwiatkach w ww. programie z jego udziałem.

7 komentarzy do “Kolejny apolityczny broni Bolka swoim autorytetem”

 1. Owsiak jest żenujący. „Przecież w pewnym momencie próbowano nawet podważyć autorytet profesora Bartoszewskiego – powiedział Owsiak.” Och, jakie to straszne … 😉 bartoszewski sam zeszmcił swój „autorytet” pisząc bzadty w jakimś liście otwartym byłch „dyplomatów” i swoimi wrzaskami z mównic.

 2. Ech, jak ja kocham ludzi, którzy najpierw bronią Bolka, a potem się zarzekają, że „to nie człowiek z ich bajki”, ech…

 3. Albo Owsiak ma swojego oficera prowadzącego w ramach Michnixa („Pani Jurku, i niech Pan zaznaczy że Wałęsa jest nie z Pana bajki, będzie wiarygodniej”) albo po prostu Owsiak znakomicie wyczuwa swoimi michnixowo slasowanym mózgiem gdzie należy płynąć, z tego są potem profity.

 4. Ale argumentacja! W tym kraju można opluć premiera, nawet prezydenta i wszystko jest ok. Ale niech się kto poważy podnieść koniuszek języka na michnikowego pomazańca, przeklęty będzie na wieki.

 5. Wczoraj postanowiłem powrócić na minut pięć do szklanego oka celem obejrzenia wywiadu z L.Wałęsą na TVN Biznes

  Nie jest to cytat, pisze z pamięci.

  L.W – „Komuniści chcieli abyśmy przeprowadzili trudne reformy i żebyśmy się na tym przejechali, żebyśmy zrazili ludzi do nas. Ja przejrzałem ten plan!”

  TVNB – „…ale perzcież komuniści w końcu wrócili do władzy”

  L.W – „Niech mnie Pan nie chwyta za słowa”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.