Jak podsumować rząd Tuska?

UWAGA! Ten wpis ma już 14 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

To proste – wystarczy w serwisie informacyjnym co godzinę… pytać poszczególnych ministrów, czego dokonali. I nie ograniczać dodatkowo ułańskiej fantazji rozmówców, ot – zadać ogólne pytanie i wysłuchać odpowiedzi.

Tak to przynajmniej wygląda w Agorze. W godzinach porannych, na antenie Radia Złote Przeboje, co godzinę można było słyszeć innego ministra, który wynurzał się swoimi osiągnięciami (czyli najczęściej tym, co będzie dopiero zrobione).

5 komentarzy do “Jak podsumować rząd Tuska?”

  1. Tuskowi zarzucę tylko jedno: że wspólnie z UKE oraz Policją próbują stworzyć rejestr usług w sieci niedozwolonych. To najbardziej kuje liberała, jakim niewątpliwie jestem.

  2. pomimo tego, że rząd mamy raczej słaby (nie znaczy, że widywaliśmy ostatnio lepsze), to zdarzyło mi się dzisiaj słyszeć Ewę Kopacz w kontrwywiadzie rmfu i generalnie Ministerstwo Zdrowia raczej pozytywnie oceniam. Resztę, znacznie gorzej…

  3. Tusk nie jest socjalistą 🙂 Tak tylko mogą pierdzielić osoby związane z PiSem, który nawiasem mówiąc czasami robi na mnie większe wrażenie niż SLD pod względem programu. Nie mniej jednak jeśli nie Tusk to kto inny? Kaczyński? Nie. Oddałbym ponownie głos na Tuska nawet tylko po to, aby nie widzieć tej okropnej, jęczącej, ciągle narzekającej na “netłorki” twarzyczki człowieka, który nie wie co to konto bankowe, internet oraz społeczeństwo informacyjne. Kaczyński – i jeden i drugi – to nie mój świat estetyki politycznej. Nie ma co się oszukiwać. Tusk nie jest najlepszy ale poza nim nie ma lepszej osoby do takiego zadania.

  4. Tusk nie jest socjalistą? Wszystkie działania rządu wskazują na to, że jednak jest.
    A odnośnie Radia Złote Przeboje, dziwię się, że rozsądny i mądry człowiek, a za takiego Cię uważam, szanowny Autorze tego bloga słucha tej szmiry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.