Pełna mobilizacja

UWAGA! Ten wpis ma już 14 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Widać sondaże – mówiące o tym, że już niebawem Kaczyński prześcignie Komorowskiego – nie pomogły na zmianę tzw. “nastrojów społecznych”. Trzeba więc uruchomić wszystkie siły “do walki z IV RP”, znane z poprzednich wyborów. Przodownikiem tych działań jest oczywiście Agora. I tak oto – oprócz rezygnacji z audycji Igora Janke w TOK FM, przyszedł czas na wznowienie “niezależnego” komiksu internetowego Chomiks.com. Jak żenujące jest to wznowienie, można zobaczyć chociażby po pierwszym “odcinku”. No, ale skoro nie można drogami oficjalnymi, to chociaż tak trzeba siać ferment.

Kolejna sprawa warta odnotowania – Janusz Palikot zmienia wizerunek. “Janusz Palikot umarł 10 kwietnia” – napisał na swoim blogu. Aż chce się dodać – “misja zakończona, przegrupować się!”.

6 komentarzy do “Pełna mobilizacja”

 1. Sugerujesz, że Kurasiński to platformowy skrytopropagandzista?

  Pierwszy odcinek nowych Chomiksów faktycznie obssysa, a głosy zachwytów wydają się wydzierać z gardeł najbardziej ślepych fanatyków tego komiksu, ale fakt faktem, stare odcinki (niektóre) były dobre!

  Kaczyński to symbol IV RP, więc może Kuras ma prawo do hm… społecznego sprzeciwu, skoro ta IV RP mu nie pasuje? W końcu to aż obywatel.

  A Agora? Cóż, oni zawsze byli upolitycznieni.

 2. ja tan nie wierze w sondaze, tym bardziej przy pierwszych dwoch najpopularniejszych kandydatach. tak na prawde nie ma innych realnych. lewica po totalnej kompromitacji praktycznie nie ma co liczyc na wygrana, bo nie maja pomyslu, podobnie jak psl, ktory tez nic nie robi, jedynie trzyma stolek. platforma nic nie zrobila pomimo obietnic szuflad pelnych ustaw. ludzie sie zwiedli bo zostali oszukani. platforma wygrala tylko przez opluwanie pisu.

 3. Mi to wygląda na uprzedzenie. Kuras protestował w formie komiksu, co było nośne i modne, a Agora to podchwyciła i zmonetyzowała.

 4. Pytanie do którego momentu Kurasiński robił to dla zaspokojenie własnego ego, a od którego zaczął to robić dla Agory.

  @Dandys: Już dawno mówiłem, że na wybory będzie mobilizacja jakiej dawno nie było. Wszystkie ręce na pokład.

  Ale jestem w stanie postawić dychę, że pierwszą turę Komorowskie nieznacznie wygra, żeby w drugiej zostać zmasakrowanym przez Kaczyńskiego. Wyniku nie obstawiam, ale 60:40 może być całkiem realne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.