Fuzja stron zakończona!

UWAGA! Ten wpis ma już 17 lat. Pewne stwierdzenia i poglądy w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Jak się czytelnik mógł zorientować, od jakiegoś czasu strona www.gadawski.pl była niedostępna, zaś strona akcji: www.gadawski.pl/gg została zdublowana na tym oto Joggu.

Otóż jakiś czas temu wpadłem na pomysł, że połączę statyczną stronę domową, która była już mocno zdezaktualizowana, z tym oto blogiem. Zyskałem dzięki temu elastyczność oraz łatwość edycji informacji. Zaktualizowałem też wreszcie informacje, których nie chciało mi się zmienić wcześniej.

Dodałem nowe zdjęcia, pogrupowałem wszystko tak, aby było wygodne w przeglądaniu i edycji. Dużo zyskała na tym akcja przeciw GG, która teraz może być błyskawicznie komentowana i popierana poprzez komentarze do odpowiedniego wpisu. Wcześniej możliwe to było jedynie drogą mailową.

Nad fuzją pracowałem parę dni (bo jednak trochę roboty z przeniesieniem było), jednak myślę, że się opłacało. Dzisiaj jest ona ostatecznie zakończona: www.gadawski.pl prowadzi do strony głównej jogga, zaś www.gadawski.pl/gg zostało przed chwilką przekierowane na wpis z akcją. Informacje znajdujące się na stronie domowej zostały usystematyzowane na górnej belce (za pomoc w jej dodaniu dziękuję szlomo).

Prosiłbym o oceny, jak według Was wypadła ta fuzja. Z góry dziękuję za wszelkie opinie!

3 komentarze do “Fuzja stron zakończona!”

  1. Hej!

    Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale poprzednia strona była 100 razy lepsza od tego gówna. Strona ma wygląd jakby się udławiła własnym gównem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.